Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wyłącznie w celu przesłania oferty kredytowej.

O nas

FINER Sp. z o.o. to profesjonalne biuro pośrednictwa kredytowego. Działamy na rynku od 2010 r. 

Jesteśmy zrzeszeni w spółdzielni podmiotów finansowych ANG Spółdzielnia. 

Naszą misją jest znalezienie najlepszych źródeł finansowania dla realizacji planów Klientów oraz pomoc w przeprowadzeniu procedury kredytowej.
Pomagamy Klientom w zakresie kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz firmowych. Jesteśmy Firmą niezależną kapitałowo od banku lub innego podmiotu. 
Zespół Ekspertów Finer składa się z doświadczonych współpracowników. Nasi specjaliści reprezentują interesy Klienta w stosunku do instytucji finansowych. Szczegółowo analizujemy każdą sprawę. Rozumiemy, że sytuacja każdego Klienta jest inna i dlatego przygotowujemy indywidualne rozwiązania kredytowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z instytucjami kredytowymi doskonale znamy mechanizmy bankowe, ich ograniczenia i możliwości. 

Opracowaliśmy własne normy działania - Standardy Finer. Są to podstawowe etyczne oraz zawodowe normy i wartości naszej pracy. Standardy Finer zapewniają wysoką jakość usług, skuteczność działania i określają relacje z Klientami. Chcemy wyróżniać się na rynku najwyższym poziomem świadczonych usług.

Witaj w Finer!

 

FINER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000359750, NIP 7010244517, REGON 142458789 Kapitał zakładowy: 5000 PLN